Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2013

Elif, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda uluslar arası ilginin odağı oldu

Sektörünün önde gelen ambalaj tedarik ortaklarından Elif, yepyeni iki ödülünün yanı sıra muhtelif yeni ürün çeşitlerini ve geniş esnek ambalaj çözüm portföyünü Avrasya Ambalaj 2013’te, fuar alanındaki yeni lokasyonunda ziyaretçilerine takdim etti. Elif, 12-15 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen 19. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı Avrasya Ambalaj 2013‘te Salon 2 - 216’da yer alan standında ziyaretçilerini ağırladı. Bu sene 19. düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı kapılarını, Türkiye’nin ve Avrasya’nın sektör lideri üreticilerine 12 Eylül’de açtı. 4 gün boyunca  1200 katılımcıyı, 50.000’in üzerindeki profesyonel ziyaretçiyle buluşturan  Avrasya Ambalaj fuarı büyük ilgi gördü.

Kalitesini ve yenilikçiliğini gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yarışma ve fuarlarda defalarca kanıtlamış olan Elif, yeni ambalaj çözümleriyle fuarda dikkatleri üzerine topladı. Özellikle, Elif’in ödüllü sürdürülebilirlik projesi ve yine ödüllü promosyon kuruyemiş ambalajı yoğun ilgi gördü. Elif, enerji tüketim minimizasyon programı, Enerji NOsume, ile Coca-Cola’nın prestijli Yeşil Tedarikçi ödülüne layık görülmüştü. Elif’in ambalaj ve baskı teknolojisindeki en son teknikleri ve teknolojileri kullanarak ürettiği promosyon kuruyemiş ambalajı ise Ambalaj Ay Yıldızları 2013 yarışmasında Fleksibl Ambalaj kategorisinde altın ödül aldı.

Elif, müşterilerinin iş hedeflerinin yanı sıra sürdürülebilirlik hedeflerini de gerçekleştirebilmelerine yardımcı olabilmek adına yenilikçi ambalaj çözümleri sunarak müşterilerine uzun vadeli değer yaratmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilirlik yaklaşımı, yenilikçilik çözümleri ve baskı kalitesi ile uluslararası bilinirliğe sahip olan Elif, yeni iş ortaklıkları geliştirebilmek için fleksibl ambalaj sektördeki önemli fuarlara katılmaya devam edecek.