Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül 2012

Elif, Avrasya Ambalaj 2012’nin yıldızı oldu.

Elif, 20 Eylül – 23 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin’de düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en iddialı ve kapsamlı ambalaj fuarı olan 18. Uluslararası Avrasya Ambalaj Endüstri Fuarı 2012’de misafirlerini ağırladı. %17’lik büyüme ile Avrupa’nın ambalaj sektörünün üçüncü büyük fuarı olarak öne çıkan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuar’ı sektördeki  birçok firma için etkin bir rota olduğunu kanıtladı ve kısa bir zamanda çok sayıda ziyaretçiye  beklentilerini karşılayacak cazip fırsatlar sunmayı başardı.

Elif, fuarda üretim kapasitesi ve kapabilitesi, sektördeki teknolojik gelişmeleri ve her bir müşterisinin özel ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geliştirdiği tasarım becerilerini sundu.

Elif geniş çeşitliliğe sahip kesim hatları ve ambalaj özellikleri ile müşterilerinin özel ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış yenilikçi ve öncü çözümler sunmaya devam ediyor. Uluslararası faaliyet ağı, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve dünya çapında tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırılmış olan Elif’in, yenilikçi ürünleri ve global yatırımları Uluslararası fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Elif, tüm dünyadaki müşterilerine ,her birinin özel ihtiyaçları için yüksek kalitede ürünlerini benzersiz bir hizmet anlayışı ile sunan stratejik bir partner olarak ulusal ve uluslararası fuarlara katılımını devam etmeyi hedefliyor.