Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Eylül, 2013

Elif, ‘Ambalaj Zekası’’nı FachPack 2013’e getirdi

Fleksibl (esnek) ambalaj çözümlerinde kalitesi ile dünya çapında bilinen ve tercih edilen tedarikçilerden biri olan Elif, 24-26 Eylül 2013’te Nürnberg’de gerçekleşen FachPack 2013 fuarında, Salon 7’de bulunan 613 nolu standında ziyaretçilerini ağırladı. Avrupa’nın en iyi ambalaj fuarlarından biri olan FachPack, ambalaj, ambalaj teknolojileri, proses işlemleri ve lojistik için 1.440 katılımcısı ile en iyi ürün ve hizmeti tedarikçilere sundu.

Elif, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ambalaj çözümlerini maksimum verimlilik ve en iyi hizmet kalitesi ile sunmaktadır. Elif, en son ambalaj teknolojilerini, tekniklerini ve benzersiz ambalaj çözümlerini, markaların ürünlerini raflarda benzerlerinden farklılaştırabilmelerine yardımcı olabilmek için daha hızlı, daha kaliteli ve daha geniş bir çözüm portföyünde sunmaktadır.

Durmaksızın araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden Elif’in en son inovasyonları, hijyenik ped ambalajı çözümlerinde yeni bir çağ açan kurdeleli ambalaj çözümü ve en son teknoloji ve teknik ile üretilen ödüllü kuruyemiş ambalajı, FachPack 2013’te yoğun ilginin odağı oldu. Elif’in yenilikçi ve kurdelesi sayesinde yeniden açılıp kapatılabilen hijyenik ped ambalaj çözümü, Elif’in sektöründe lider müşterisinin önderliğinde, Elif ve makine üreticisinin işbirliği ile geliştirildi. Elif tarafından dizayn edilen ve ambalaj teknolojisindeki en son teknikleri ve teknolojileri kullanarak ürettiği promosyon kuruyemiş ambalajı, Dünya Ambalaj Örgütü tarafından da akredite edilen ulusal ambalaj tasarım yarışması Ambalaj Ay Yıldızları 2013’te altın ödül aldı.

360˚ somut mükemmellik, sürekli inovasyon ve sürdürülebilir uygulamala ilkelerini benimseyen Elif, mükemmel ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerine ambalaj çözüm ortağı olarak sürdürülebilir büyümeyi hedefliyor. Elif, yenilikçi ambalaj çözümlerini ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışını, gıda & içecek, kişisel bakım, temizlik malzemeleri ve temizlik kağıtları sektörlerindeki dünya genelindeki müşterilerine sunabilmek amacıyla önde gelen uluslararası esnek ambalaj sektörü fuarlarına katılmaya devam edecek.