Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Mayıs 2019

Elif 35. Uluslararası Polimer İşleme Mühendisliği Konferansı’nın Platinyum Sponsoru!

Elif, Sabancı Üniversitesi tarafından 27 – 30 Mayıs 2019 tarihleri arasında İzmir Çeşme Radisson Blu Otel’de düzenlenen 35th Uluslararası Polimer İşleme Mühendisliği Konferansı’nın Platinium Sponsoru oldu.

Konferans, her yıl dünyanın farklı yerlerinde organize edilen iki farklı toplantı ile uluslararası alanda polimer işleme teknolojileri alanındaki yeniliklerin paylaşılması ve tartışılmasını amaçlıyor. Bu toplantılardan biri tüm dünyayı kapsayan uluslararası bir toplantı, diğeri ise Avrupa/Afrika, Asya/Avusturalya ve Kuzey/Güney Amerika bölgeleri arasında dönüşümlü olarak yılda bir yapılıyor.

Konferans, üyelerini uluslararası alanda endüstri ve akademiden araştırmacı bilim adamları ve mühendislerle temasa geçirerek, sürekli yeniliklerin olduğu polimer teknoloji alanında kritik tartışma ortamına yaklaştırmayı hedefliyor.

Etkinlikte Yıldız Teknik Üniversitesi ile ortak olarak hazırlanan “Production and Characterization of Polyethylene/Organoclay Nanocomposite Films” isimli poster sunumu Elif Ar-Ge Bölüm Yöneticisi Ceren Alpaslan Güler ve Sennur Deniz tarafından gerçekleştirildi.

Ayrıca kongrede Elif Sürdürülebilirlik ve İş Geliştirme Müdür Dr. Betül Türel Erbay Uluslararası Bilim Komitesi’nde yer aldı.

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi