Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Haberler

Haberlere Geri Dön Ocak 2017

Barınak hayvanları soğuktan Elif ile korunuyor!

Kuruluşundan bu yana, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden ve ‘Yaşam için Ambalaj’ üreten Elif, sürdürülebilir bir gelecek için her yıl desteklediği gelenekselleşen sosyal sorumluluk projelerini büyüterek devam ettiriyor. Yardıma ve korunmaya muhtaç sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanmasını, ‘Kurumsal Vatandaşlık’ sorumluluğunun bir parçası olarak gören Elif, içinde bulunulan zorlu kış şartlarında barınak hayvanlarının soğuk havalardan etkilenmemesi adına hayvanların içerisinde bulunduğu kafeslerin çevresini kaplamak için özel bir formülasyonla fleksibl film üretti. Elif, maksimum kalınlıkta ve yoğunlukta ürettiği bu fleksibl filmler ile kafeslere soğuk hava girişini engelleyerek, barınak hayvanlarının kış mevsimini daha korunaklı bir şekilde geçirmesine yardımcı oldu.

Geçtiğimiz yıllarda da Yedikule Hayvan Barınağı’na tonlarca mama bağışında bulunan Elif, tüm kurum ve kuruluşları yardıma ve korunmaya muhtaç sokak hayvanlarına destek olmaya çağırıyor. Gönüllülük esasına göre hizmet vererek, binlerce kedi ve köpeği sevgi ile barındıran Yedikule Hayvan Barınağı’nda, sağlık, beslenme ve tüm ihtiyaçlar gönüllülerin destekleri ile karşılanıyor. Sahiplendirme veya hamilik sistemi ile titiz bir şekilde bir köpeği veya kediyi evlat edinme şansı sağlayan Yedikule Hayvan Barınağı, aynı zamanda düzenlediği öğrenci ziyaretleri ile hayvan sevgisini gelecek nesillere aşılamayı da hedefliyor.

Elif,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, toplumsal gelişime katkıda bulunan proje ve kurumları desteklemeye, yaygınlaştırılmasında aktif rol almaya ve ‘Yaşam için Ambalaj’ üretmeye devam edecek.