Close Menu Fade Opener

Loading...

GELECEK NESİLLER & EĞİTİM

Gelecek Nesiller & Eğitim

Elif, ülkelerin kalkınmasının ve topluluk standartlarının gelecek kuşaklara daha iyi yaşam ve eğitim koşulları sağlanarak gerçekleşebileceğinin bilincindedir. Dolayısıyla Elif sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk ilkesine paralel olarak katma değerli projeler için durmaksızın çalışır. Vatandaşlığımızın bir parçası olarak, yaşam için ambalaj amacımızı genişletmek için önde gelen uluslararası kuruluşlarla stratejik ortaklıklar aramaktayız.

Elif’in sosyal sorumluluğu, Elif’in gücünü ve iş ağını bir arada kullanarak gelecek kuşakları ve onların eğitimlerini, yardıma muhtaç çocukların standartlarını iyileştirmeyi ve dünya çapındaki öğrencilerin kaliteli eğitime ulaşım ağını geliştirmeyi hedeflemektedir.

“Yaşam İçin Ambalaj” yaklaşımı ile ambalaj endüstrisinde bir fark yaratan Elif, yeni projeler üretirken gelecek nesiller ve eğitim üzerine uzun vadeli sosyal sorumluluk programlarının ağını genişletmeye devam ediyor. Sürdürülebilirlik politikasına uygun olarak Elif, programları destekleyerek, insan toplumuna ve özellikle de gelecek kuşaklara değer katarak geleceğe yatırım yapmaktadır.