Close Menu Fade Opener

Loading...

KARİYER

Ekibimize Katılmak İçin Dört Sebep

 

1) Elif, çalışmak için ilham verici bir şirket ve hizmet ettiği pazarlarda tercih edilen bir işveren olma hedefiyle çalışmaktadır. Elif, Eylül 2021’den bu yana dünya çapında yaklaşık 19.000 çalışanı olan Huhtamaki’nin bir parçasıdır.

 

2) Sürdürülebilirlik DNA'mızın bir parçasıdır. Yaklaşık 1.600 çalışanımız, her gün, dünya çapında milyonlarca insan için daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam yaratılmasına yardımcı oluyor. Akıllı iş modelimiz sürdürülebilirliği desteklemektedir.

 

3) Uzun vadeli başarımız yalnızca iş stratejimize değil, aynı zamanda şirketimizin değerlerine de bağlıdır: Liderlik, Sorumluluk, Çeşitlilik, Dürüstlük, Değer Katma Tutkusu ve Topluluklarımıza Ve Özellikle Çalışanlarımıza Bağlılık.

 

4) Çalışma atmosferimiz hem hızlı hem de özenlidir. Elif’te tüm çalışanlarımıza profesyonel kariyerlerinde ilerlemek için eşit fırsat vermenin gerekliliğine inanıyoruz. 

 

Bize katılın. Profesyonel kariyerinizdeki bir sonraki adımı keşfedin.

 

Elif harika iş fırsatları sunuyor. Açık pozisyonları ve staj fırsatlarını Kariyer.net ve LinkedIn sayfalarımız üzerinden takip edebilirsiniz.