Close Menu Fade Opener

Loading...

HAKKIMIZDA

Baskı & Finisaj Teknolojileri

ElifHD-Fleksografik Baskı

Yüksek kontrast, harika baskı hizalama kabiliyeti ve kontrolü ile mükemmel kalite. Elif, fleksografik baskı teknolojisindeki yüksek tecrübesiyle büyük beğeni toplamaktadır. Yeni inovasyon ve teknolojilerin yakından takip edilmesiyle flekso baskıda yüksek kalite standartlarında devamlılık sağlamaktayız.

ElifHybr - Hibrit Baskı

Düşük sipariş seviyeleri için ideal olan üstün kalite ve keskin çözünürlük.

Elif'in son baskı teknolojisi, yüksek silindir ve klişe maliyetleri ile karşı karşıya kalan marka sahipleri güçlendiriyor. Hibrid baskı, ulaşılması zor yüksek bir baskı kalitesi suanrken farklı baskı teknolojilerinin, EB kürleme ve sabit renk paletinin avantajlarını bir araya getirir.

ElifHolo-Holografik Baskı

Holographic printing technology ensures high visual effects and prevent forgery. The advanced technology can be applied on most typical packaging materials and it ensures significant cost reduction when compared to the existing holography solutions. The new technology provides cold stamp and UV application.

ElifCrafty - Kağıt Benzeri Kaplama

Kağıt benzeri kaplama, alt plastik filmcraft için kağıt benzeri bir görünüm ve doku sağlar. Bu yeni gelişmiş kaplama OPP, PET ve PE gibi tüm plastik yüzeylere uygulanabilir. Bu çözümle kraft kağıdının görünümü ve zevki ile plastik bir filmin tüm avantajlarını elde edebilirsiniz. Elif'in kâğıt benzeri film çözümü ElifFine, çevreye duyarlı ek faydalarla kağıt benzeri doğal dokuyu elde etmenin bir başka alternatifidir. 

UV / EB İyileştirilebilir Kaplama uygulamaları

UV / EB kürlenebilir kaplamalar, mükemmel çevresel faydalar, gıda güvenliği ve genel olarak uygun bir maliyet sunar. Elif'in kimyasal olarak iyileştirilebilen kaplama uygulamaları, çapraz bağlama ve kimyasal polimerizasyon ile üretilen sert bir bağlamaya sahiptir ve ekstra bariyer özelliği sağlamak üzere tasarlanabilir. UV / EB kürlenebilir kaplama işlemleri solventsizdir ve önemli enerji tasarrufu sağlar. Elif, UV / EB kürleme teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Soğuk Folyo uygulaması

Soğuk folyo uygulamaları, tasarımla kombine edildiğinde nihai ürünün cazibesini arttırabilir. Elif'in soğuk folyo uygulamaları, altın ve gümüş ile sınırlı olmayıp çeşitli pigmentli folyolarla ambalaj tasarımında logo ve / veya görüntüyü geliştirebilir. Holografinin çeşitli görsel efektleri için lütfen holografik baskı uygulamamız ElifHolo'yu inceleyiniz.

Mat ve parlak kaplama

Tam veya kısmi olarak uygulanabilen mat ve parlak sonlandırma seçeneklerimiz, zarif bir görünüm sağlarken, ambalajın belirli bir bölümünü vurgulamak için de kullanılabilir. Elif'in üstün mat ve parlak sonlandırma efektleri ayrıca aşınma ve çizilmeye karşı yüksek direnç sunar.