Close Menu Fade Opener

Loading...

ÖNE ÇIKAN İNOVASYONLAR

Geri Dön

ElifHyPEr

Elif’in her geçen gün bir yenisini eklediği inovasyonlar zincirinin son halkası olan yüksek performanslı PE film teknolojisi ElifHyPEr, hızlı tüketim sektörünün artan rekabet ortamında marka sahiplerine ürün farklılaştırma ve finansal fizibilite avantajlarının yanı sıra çevre dostu yapısı ve sürdürülebilirliğe olan katkısıyla da ön plana çıkıyor.

ElifHyPEr gıda sektörü ve ev bakım sektöründen, hijyen sektörü ve evcil hayvan bakım sektörüne kadar uzanan geniş kullanım yelpazesi ile istenilen ambalaj formu ve baskı seçenekleri ile birlikte de kullanılabiliyor.

 

ElifHyPEr’ın sunmuş olduğu başlıca avantajlar;

  • • Optik özellikler: Şeffaflık ve netliği 4 kata kadar artırırken, bulanıklığı 2 kata kadar azaltır.
  • • Gerilme mukavemeti: Makinenin akış yönünde kopma direncinde yaklaşık 3 kat daha iyi performans artışı sağlarken, enlemesine kopma direncinde önemsenmeyecek bir değişim meydana gelir.
  • • Sertlik: Sekant değerinde 2-3 kat artış sağlarken, gelişmiş bükülme (twist) ve kat izi (dead fold) özelliklerinde de artış gösteriyor.
  • • Bariyer özellikleri: Artırılmış oksijen ve su buharı bariyeri ile birlikte iki kata kadar daha iyileştirilmiş bariyer özellikleri sunar.
  • • Dayanıklılık: Film dayanıklılığında artış sağlarken, kopma ve delinme risklerini azaltıyor ve ağır yüklere karşı dayanıklılık direncini artırıyor.

Sahip olduğu geliştirilmiş özellikleri ile ElifHyPEr,   torba ve poşetlerde kullanılan ve ambalajın geri dönüştürülmesini sağlayan BOPP ve PET filmler için alternatif oluyor.

Dik duran torbalar, shrink ambalajlar,, slevee etiketler, in-mold etkietler, dondurulmuş gıda amblajları, kahvaltılık gevrek ve atıştırmalık ambalajları ve ağır yük torbaları gibi çeşitli esnek ambalaj uygulamalarında ve OPP ve PET yerine laminasyon muadili olarak kullanılabilir.

Müşterilerinin beklentilerine uygun olarak yapılandırılmış yenilikçi ambalajlarının yanı sıra maksimum verim ve ihtiyaca yönelik ambalaj çözümleri de sunan Elif,  son ambalaj teknolojisi, teknikleri ve ayrıcalıklı ambalaj çözümleri marka sahiplerine daha iyi, daha hızlı servis ve daha fazla ambalaj seçeneği sunarak, iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamanın yanı sıra daha iyi iş sonuçları için ürünlerinin raflarda öne çıkmasını da sağlıyor.

Müşterilerinin ambalaj ihtiyaçlarına yönelik çözümler ve gelişmiş ürünler sunabilmek için sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra  yeni malzeme, teknik ve teknolojileri yakından takip ederek geliştirdiği portföy ve sistemlerini, yenilikçi yaklaşımı, uzman ekibi ve en yeni teknolojilere sahip ekipmanları ile birleştirerek, müşterileri için en iyi çözümü sunmayı hedefleyen Elif, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inovasyon çalışmalarını genişleterek sürdürmeye, beklentilerin daima ötesinde olmayı hedefleyerek,  çevreye ve insana değer vererek, saygı duyarak ‘Yaşam için Ambalaj’  üretmeye devam edecek.

Sorgulama

Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirin

Yeni Talep Elif Plastik Müşterisi